Logo
PL | EN

Przeszłe eventy

Występ w Dzień Dobry TVN 18.02.2024

Pełny występ jest dostępny na Playerze

Zabrałyśmy ze sobą:
🐀Szczury standard i dwarf
🐁Myszy rasowe
🐹 Chomika Campbella

Oraz bardzo wiele pokazowych akcesoriów, w tym m.in od naszych świetnych sponsorów
✨ Polecana karma dla myszy i przepiękne kokony od Gryzonie w kokonie
✨ Kolorowe hamaczki i wiszące kryjówki dla szczurów uszyte przez Rat-o-rama
✨ Ściółkę Tapvei od VetAnimaLab

Udało nam się poruszyć bardzo wiele ważnych kwestii, choć nie starczyło czasu, aby opowiedzieć wszystko, co miałyśmy w planach. Zabrakło m.in. tematu adopcji. Nie martwimy się jednak, bo to jest duży krok dla małych gryzoni!
Mamy nadzieję, że uda nam się otrzymać więcej okazji na edukację na ekranie. Chętnie wystąpimy w przyszłości w innych programach lub pomożemy napisać artykuł na różnego rodzaju strony - jeśli jesteś redaktorem lub reżyserem takiego programu... śmiało skontaktuj się z nami! Z każdym występem będziemy w tym coraz lepsze oraz coraz lepiej będziemy umiały zmieścić to, co ważne.

Dzień Dobry TVN
Dzień Dobry TVN

I Myszkon w Warszawie 03.02.2024

3 lutego odbyło się małe spotkanie hodowców oraz miłośników Gryzoni! Spotkaliśmy się w Warszawie, pod pałacem kultury, gdzie wszyscy się sobie przedstawiliśmy. Potem odbył się krótki spacer zakończony w knajpie Prosty Temat. Tam zostało nam przygotowane świetne miejsce, w którym zajęliśmy się rozmowami o myszach, gryzoniach i community. W otoczeniu przepysznej pinsy oraz innego jedzonka, spędziliśmy przemiły czas.

Dziękujemy wszystkim, którzy się pojawili i mamy nadzieję na urządzenie więcej takich spotkań w całej Polsce! ❤️

I MyszKon
I MyszKon

Zooegzotyka Wrocław 12.10.2023

10.12 byliśmy na evencie egzotycznym Zooegzotyka. Mimo, że było to dla nas pierwsze takie wydarzenie, to było wszystkim, czego mogliśmy oczekiwać. Naszą misją jest szerzenie edukacji i zachęcanie ludzi do hobby, jakim są gryzonie. Mamy nadzieję, że dzięki takim wydarzeniom uda się to spełniać. Bardzo dużo osób zatrzymywało się przy stoliku, aby obejrzeć myszki i porozmawiać o zwierzętach.

W trakcie miziania naszych myszy (które w hodowlach aktualnie są nagradzane dodatkową kaszką i ciasteczkami, za cierpliwość i dzielność) wydaliśmy bardzo sporo ulotek i wizytówek. Największym zainteresowaniem cieszyły się naklejki, więc upewnimy się, żeby następnym razem wydrukować więcej!

Poza ulotkami, rozdawaliśmy też artykuły na temat dezynfekcji, pasożytów oraz kastracji. Te artykuły jak i wiele innych znajdują się na naszej stronie, a my nie przestajemy planować i pisać kolejnych!

Dziękujemy wszystkim, którzy wpadli z nami porozmawiać o hodowli czy o myszach samych w sobie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli więcej okazji, aby jeździć po całej Polsce i się z Wami spotykać!

Zooegzotyka
Zooegzotyka