Logo
PL | EN

Hodowcy egzotyków

Hodowla Mysigonek

Karolina Patalan, Gdynia

Hodowany gatunek: Chomik Campbella.

Numer rejestracji: SHG.H-0001

Kontakt

Strona
Facebook

O nas

Co jest naszym celem? Przede wszystkim uzyskanie przyjaznych zwierząt domowych o dobrym zdrowiu i zrównoważonej urodzie. Dodatkowo, cały czas pracujemy nad bezproblemowym grupowym utrzymywaniem naszych chomików, które są specyficznym gatunkiem stadnym. Pracujemy nad ustabilizowaniem własnej linii i włączeniem do niej znaczeń platinum. Każdy chomik posiada rodowód potwierdzający czystość gatunkową.

Hodowla Ruda Kita

Rybnik

Hodowane gatunki: Wiewiórka japońska, wiewiórka chińska, wiewiórka hudson.

Numer rejestracji: SHG.H-0007

Kontakt

Youtube
Instagram
TikTok

O nas

Jesteśmy pierwszą w Polsce profesjonalną hodowlą wiewiórek. Zależy nam na wiewiórkach zdrowych, aktywnych oraz przywiązanych do człowieka. Stosujemy specjalnie zbilansowaną dietę, która sprawia, że nasze wiewiórki posiadają piękną błyszczącą sierść oraz są w pełnym zdrowiu. Uczymy nasze wiewiórki kontaktu z człowiekiem i oswajamy je, aby nowy właściciel miał wspaniałego członka rodziny.

Hodowla Drzewiórki

Opacie

Hodowane gatunki: Popielice, wiewiórki hudsona.

Numer rejestracji: SHG.H-0016

Kontakt

Facebook

O nas

Hodowla została założona w 2011 roku. Zapewniamy komfortowe warunki i wysoki poziom dobrostanu zwierząt w hodowli. Otaczamy je należytą uwagą i miłością. Do rozrodu dopuszczamy skrupulatnie dobrane osobniki, wyłącznie w doskonałej kondycji i odpowiednim wieku, pochodzące ze sprawdzonych źródeł, wolne od wad. Ponadto, spełniające szereg Naszych oczekiwań -priorytetem jest łagodny charakter.